Je to naše věc

22. července 2017 v 23:20 | Shiruba |  Myšlenky zoufalce - nesouvislé úvahy a myšlenky
Každý se diví, že prolíváme vlastní krev, pijeme alkohol, máme sebedestrukční sklony, brečíme a máme deprese. Každý nám rozkazuje, nebo dobře radí, ať toho necháme. Každý nám při tom radí, jak to s námi myslí dobře a že o nás má jen strach........................To je blbost. Kdyby jim na nás záleželo, tak by nás neopouštěli, snažili by se nám pomoct a ne jen radit.

Piji alkohol, a to ve velkém. Ubližovala jsem si, taky ve velkém. Brečím, dost často. Prolívala jsem a ještě to občas dělám vlastní krev. Měla jsem sebedestrukční stavy, hodně často, do dnes je občas mám. Měla jsem a stále mám deprese, hodně.

Není toho moc, co bych chtěla. Chci jen to, co chce každý. Trochu lásky, pochopení a soucitu, nic víc.

Když najdu něco, co mé deprese utlumuje, tak mi to druzí zakážou a křičí za to na mě.

Když jsem byla hodně na dně, prostě jsem prolila trochu krve, nebo jsem si jen ublížila. Uklidnilo mě to a jistým způsobem uspokojilo. To se jim nelíbilo. Nyní jsem přešla k sice dražšímu způsobu zklidňování, ale taky to pomáhá. Alkohol.

Ať mi nikdo netvrdí, že sebepoškozování a alkohol nepomáhají proti depresím. To tvrdí jen ti, co to nezkusili a nezažili. Pomáhá to, hodně, nebo aspoň mě jo.

Alkohol piji s mírou. Jen do takové částečné otupělosti, kdy se všemu směji a všechno mi přijde krásný. Jen párkrát jsem se opila do takové míry, že jsem se z toho pozvracela. Ale, ještě nikdy jsem neměla okno. Všechno si pamatuji a neudělala jsem nic, čeho bych mohla litovat (Krom toho samovolného vypumpování žaludku.)

Co se sebepoškozování týče, myslím, že mi do toho nikdo nemá co mluvit. Je to mé tělo a můžu s ním naložit, jak sama chci. Budu pak zjizvená a lidé mnou budou znechucení? Dost možná ano, ale, není hlavní, že to nevadí MĚ? Lidé mě všeobecně nesnáší i teď, takže se toho moc nezmění. Není důležité co si myslí ostatní, ale jak my sami se cítíme.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.