Soliders - Kapitola 4 (konec)

24. prosince 2015 v 23:41 | Shiruba |  Final fantasy (Yaoi)
Najít Zacka je jedno velké umění. Fair je totiž mistr ve skrývání, kor když chce být sám.
Po téměř hodině stříbrovlásek konečně najde zkroušeného mladíka. Oddechne si, tiše k němu přistoupí a obejme ho kolem ramen.
Černovlásek sebou trhne, lehce se otočí, aby viděl, kdo to je, ale tak aby dotyčný neviděl jeho zmučenou tvář.
"Odpusť mi. Je mi líto, že jsem Ti ublížil."
"Ty? Ani moc ne. U tebe mě spíš mrzí, že jsi na tu blbou sázku kývnul. Spíš mě bolí, že na mě vlastně nikdy nezáleželo Angealovi. Víš, vždycky jsem ho obdivoval. Doslova jsem ho zbožňoval."
"A teď?"
"Řeknu Ti to asi takhle, mé sympatie k Angealovi tak trochu zakolísali a klesli."
"A ke mně?"
"Říkáš mi jménem, máš s námi soucit. Chováš se k nám slušně. Nemám důvod Tě nemít rád. Spíš naopak, za posledních pár týdnu jsem si na Tebe dost zvykl." Pousměje se a dovolí muži za sebou, aby ho pevněji sevřel v náruči.
"To jsem moc rád. Hele, tady dole je celkem kosa. Nechceš si jít povídat ještě do pokoje?" Sephiroth se postaví a podá Zackovi s úsměvem ruku, ten ji přijme a o dost šťastnější, než když sem přišel, odchází se stříbrovlasým mužem."
Najít Strifa tak těžké není. Sedí před městem v trávě a dívá se do nebe.
"Zlobíš se hodně?" Optá se Hewley a bez jakýchkoliv dalších otázek usedne vedle chlapce.
"Ano, pane, zlobím se." Odvětí klidně Cloud a odvrátí hlavu, aby mu dal jasně najevo, že je uražený. To muže dosti překvapilo. Cloud přeci nikdy není uražený, určitě ne na něho.
"Ale no tak, vždyť jsem Ti už jednou vysvětloval, proč se k Zackovi chovám tak, jak se chovám. A na tebe jsem byl přeci vždycky hodný."
"O to ale přeci vůbec nejde! Copak to nechápete? Tady jde hlavně o tu blbou sázku! Vás by se taky dotklo, kdybyste byl považován za trest!" Otočí se zprudka k muži a rozkřikne se.
Angealovi se ve tváři objeví zoufalí výraz. Natáhne ruku a pohladí hezkou tvář chlapce, po níž se nyní kutálí slzy vzteku i bolesti.
"Cloude-" Zamumlá zmateně.
"Myslel jsem, že mě máte rád! Ale Vám jde jen o Vaše vlastní pohodlí! O nic víc!"
"Tak to není. Nemůžeme si o tom v klidu promluvit?"
"Poslouchám. No tak, vysvětli mi to." Strife zazní klidněji, ale stále rozhněvaně.
"Uznávám Cloude, udělal jsem chybu. Celá ta sázka byla chyba. Abych byl upřímný, tak se to Tebe vůbec nemělo týkat, ale bylo mi blbý vsadit pouze Zacka, protože můj velectěný kolega by si to převzal tak, že s tebou něco mám a pustil by se do mě, že mám pořád něco proti jeho milovanému Zackovi."
"Jak myslíš, jeho milovanému?"
"Sephiroth ho má moc rád. Přijde mu roztomilý a často mi vyčítal, že se k němu chovám hnusně. Sephiroth zase chtěl vsadit Tebe a proto jsme se dohodli takhle a vsadit se způsobem, že mou výhrou budeš Ty a jeho Zack mi přišlo takové, já nevím-"
"Prostě jste se ani jeden nechtěli prozradit a tak jste nás dali oba na jednu listinu a vsadili nás naráz."
"Ano. Zlobíš se pořád?"
"Ani nevím. Teď jsem spíš zmatný."
"Cloude, mohu Ti prosím říct něco, co Tě možná vyděsí?"
"Hm?"
Hewley se nakloní k blonďáčkovu uchu, jemně se o něj otře rty, až se mladík zachvěje a zašeptá: "Miluji Tě."
Cloudovi se zadrhne dech v polovině cesty a srdce se mu rozbuší. Pomalu pohlédne na člověka vedle sebe a hned po té, ucítí jeho horké rty na svých.
"Nikdy jsem Ti nechtěl ublížit, maličký." Sevře Strifa v láskyplném objetí a dočká se dokonce i odezvy.
"Děkuji Angele, také Tě miluji." Zavrní a schoulí se u své životní lásky, ta se usměje, pohladí chlapce po záplavě zlatavých vlasů a s úsměvem jej ještě jednou políbí. Poté se sesunou do trávy a společně usnou.

"Jak se cítíš Zacku?"
"Trochu líp. Díky."
"No zrovna živ zatím nevypadáš. Mám nápad, pojď sem a svlíkni se do půl těla." Rozkáže černovláskovi. Ten sice moc nechápe, ale udělá to, a když sedí před Sephirothem na židli, ucítí jak mu pevné, trochu zhrublé ruce začínají masírovat ramena."
"Ty víš, jak člověka uklidnit." Ušklíbne se a zcela se oddá šikovným rukám svého učitele.
Když je Zack dostatečně uvolněný, tak se stříbrovlásek sehne a políbí jej na bělostná záda. Mladík se trochu lekne, jelikož to nečeká a ucukne.
"Promiň."
"Ne, to nic, já, jen jsem se lekl."
Zelenooký se usměje a začne kůži jemně hladit, občas jí sem tam i políbí, někdy jemně škrábne.
Fair si během chvíle uvědomí, že ho to nesmírně vzrušuje a zavrní.
Mužovi ruce se pomalu přesunou i na vypracovanou hruď a břicho. Cítí, jak se mladíkovo tělo jemně chvěje a velice mu to líbí.
Po chvíli nevinného hlazení se Sephiroth rozhodne zariskovat a začne přejíždět po bradavkách, kterým se vždy před tím šikovně vyhnul. Nejdříve je jen jemně hladí, pak je jemně stiskne, až je začne žmoulat a silněji tisknout.
Z černovláskových úst se vydere hlasitý sten.
"S-Sephirothe." Zamumlá a sténá, jak jej hra s bradavkami vzrušuje.
Muž se svými rty přitiskne na doslova nabízející se krk a zatím co jedna ruka zůstává na hrudi, druhá odputuje k svalnatému pozadím které okamžitě pevně stiskne.
Zack zarývá nehty do opěradla židle a sténá rozkoší, zatím, co se ruka pomalu přesouvá na mladíkovo mužství. Ve chvíli, kdy jej Sephiroth pevně sevře, černovlásek doslova zařve, jak jeho tělem projede touha. Hlavu si opře o opěradlo a snaží se zhluboka dýchat, což se mu v danou chvíli doopravdy nedaří.
"Miluji Tě a velice po Tobě toužím Zacku." Ozve se mladíkovi toužebně u ucha. To ho zarazí ještě víc, než to, co se tu děje. Ihned si ale uvědomí, že se mu to líbí a tak není nic špatného na tom, aby se pokračovalo, ale on se chce taky zapojit.
Nečekaně vstane a jemným tlakem na hruď donutí Sephirotha, aby si sedl na židli. Hned jak se tak stane, se uvelebí na jeho klíně a začne jej hladově líbat líbat, to jeho přítele velice potěší a obejme svou "kořist" kolem boků.
Hladí jej po hýždích, zádech, stehnech i bocích a rozmazluje objekt své touhy.
"Chci Tě." Zašeptá mezi polibky muž a pohlédne do stejně zastřené tváře touhou, jako je ta jeho. To jej ubezpečí, že mladík na tom není jinak.
Oba se zvednou a za pomoci toho druhého se zbaví posledních kousků oblečení. Po té se Zack opět uhnízdí u Sephirotha na klíně a tep nabere prudké tempo.
"Udělej to. Prosím." Zachroptí a stříbrovlásek neschopen slova přikývne. Opatrně uchopí chlapce za pozadí, nadzvedne ho a pomalu posadí na svůj úd. Mladík sykne bolestí a muž se zarazí.
"Jsi v pořádku? Nerad bych Ti ublížil."
"Ne, nic mi není. Pokračuj."
"Určitě?"
"Jo."
"Dobře."
Zack dosedne a bolestí zaryje nehty do svalnatých ramen svého mistra, ten jej začne hladit po zádech, aby ho trochu uklidnil. Po chvíli jej políbí a pevně obejme.
Chlapec se pohne a místností se rozlehne dvojitý sten rozkoše a vzrušení. Pak už na ničem nezáleží, existuje pouze tento okamžik.
"Sephirothe!" "Zacku!" Ozve se dvojhlasně spolu s vrcholem jejich společné touhy.
Po krásně prožitém milování se černovlásek zhroutí na stříbrovláskovu hruď a pouze vnímá jeho zrychlený dech.

Když se zelenooký trochu vzpamatuje, vezme svou lásku na náruče a odnese na postel, kde jej uloží a společně usnou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám tato povídka?

Super 63.6% (14)
Celkem dobrý 18.2% (4)
Znám lepší 9.1% (2)
Nic moc 0% (0)
Hrůza 9.1% (2)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.