Nenávist je jen trochu jiný druh lásky - část 6 (KONEC)

10. října 2015 v 0:47 | Shiruba |  Final fantasy (Yaoi)
"Reno!" Volaný se otočí a spatří své tři kolegy a kamarády a v dálce zahlédne Clouda, jak se k nim také řítí na motorce. Po tvářích mu tečou stále nové slzy, které už se ani nesnaží zadržet.
Agenti při pohledu na zrzavého muže ztuhnou, vypadá bídně. Nikdo nechápe jak to, vždyť ho vídali každý den a byl v pořádku. Tak jak to že vypadá tak zoufale?
"Reno." Zopakuje Rude a zděšeně sleduje svého parťáka.
"Odpusť mi, Rude. Odpusťtě mi kamarádi." Vzlykne a přistoupí k okraji srázu, až se uvolní pár kamínků, které padají s tichostí někam dolů.
Ve chvíli dorazí i Cloud a sním i Rufus Shinra. Reno jako by vycítil jeho přítomnost se otočí zpět k přátelům.
"Rufusi, je mi to líto. Doufám, že mi jednou odpustíš." Po těchto slovech udělá krok do prázdnoty před sebou. Všem se zatají dech.
"Reno, ne!" Zakřičí najednou někdo a chytne agenta za předloktí. Ten se otočí a zůstane v němém úžasu stát, stejně tak i jeho přátelé.
Před modrookým zrzkem stojí udýchaný Loz s vytřeštěnýma očima.
"Lozi?"
"Nedělej to, prosím."
"Odpusť." Zašeptá k stříbrnovláskovi a otočí se zpět k propasti. Zelenooký se však postaví vedle něj a chytne ho za ruku.
"Skočím tedy s tebou."
Všichni ztuhnou. Tohle nečekal nikdo z nich, ani samotný Reno ne.
"A-ale proč?"
"Jsi zoufalý, polomrtvý a chceš umřít a já na tom mám dost velký podíl. Nedokážu žít s pocitem, že jsi se kvůli mě připravil o život. Respektuji tvé rozhodnutí, že sis vybral Shinru. Chápu to a nezazlívám ti to, i přes to, že tě nadevše miluji a nenávidím ho za to, že on tě může držet v náruči a já ne. Jestli chceš umřít kvůli výčitkám, žádám tě, nedělej to." Zrzek překvapeně otočil hlavu k mladíkovi.
"C-co jsi to řekl?"
"Miluji tě Reno." Jestli byl Reno předtím zmatený, tak teď je skoro šílený. Otočí se ke skupince za sebou, která jejich rozhovor poslouchala také. Těká očima z presidenta na bývalého nepřítele.
"Že bych přeskočil kapitolu?" Rufus nadzvedl obočí, on totiž narozdíl od Loze o svém sokovi nevěděl.
"Rozhodni se podle sebe Reno, můžeš s ním zůstat, když pak chtít abych navždy odešel z tvého života, udělám to. Ale radši tě přenechám svému nepříteli, pokud s ním budeš šťastný, než abych tě viděl navždy trpět." Reno polkne a poté pohlédne na Ruda, ten se usměje a kývne.
"Miluji tě Rufusi a když jsem se rozhodoval mezi tebou a Lozem, vybral jsem si tebe. Ale už v tu chvíli jsem věděl, že to dělám spíš z důvodu, že už jsme spolu něco měli a já se prostě bál zkusit něco nového, taky jsem se bál, že bys mě pak nenáviděl. Ale celou tu dobu jsem vlastně myslel na někoho jiného a nenáviděl jsem se za to, že ho tak zrazuji. Nevěděl jsem, zda mě má rád. Ale nezabil mě tehdy v lese, ani později ve čtvrtém sektoru. Časem mě napadlo, že ke mě asi taky něco cítí, ale nechtěl jsem si to přiznat. Odpusť mi Rufusi, ale Loze prostě miluji asi víc." Shinra chvíli vstřebává informace, pak se ale usměje, čímž všechny překvapí.
"To je v pořádku ty troubo. A to k si o tom s náma nemůžeš promluvit jako normální člověk doma nebo v kanceláři a musíš kvůli tomu dělat takovýhle psí kusy?"
"Ale já to chtěl opravdu skončit a věřte mi, že bych to udělal, kdyby se neoběvil Loz."
"A co se tak vrátit domů?" Navrhne Shion, ostatní přikývnou. Reno se chtne Loze za ruku, ten mu ji ale jemně zase sundá. Zrzek se ublíženě podívá a už se chce vrátit ke své plánované sebevraždě, když v tom ho zelenooký vezme do náruče. Modrooký jej obejme kolem krku a hlavu si položí na jeho hruď.
"Tak žádná sebevražda asi nebude." Prolétne mu ještě hlavou a pousměje se.
Loz odnáší Rena do zrzkova bytu, tam ho položí na postel, zamkne dveře a opatrně začne sundávat druhému muži košili, která vypadá stejně bídně jako její majitel.
"Měl by ses vysprchovat, vypadáš strašně a voda ti udělá určitě dobře."
"A půjdeš se mnou? Prosím."
"Stejně bych se bál, že si ještě ublížíš." Modrooký se načepýří a chce mu na to něco odseknout, umlčí ho ale polibek. V tu chvíli se pro mladého agenta celý svět zastaví. První polibek od něj. Obmotá své ruce kolem milencova krku a více se na něj přitiskne.
Lozova ruka se přesune na zrzkův bok, po kterém ho začne hladit. Reno stříbrnovláskovi rozepne a stáhne bundu a odhodí vedle postele, velice brzy ji následují kalhoty i spodní prádlo obou mužů.
Reno se opět ocitne v hřejivé náruči a je odnášen do koupelny. Na chladnou zem se opět postaví až ve sprchovém koutě. Stříbrnovlásek se k němu připojí a pustí na ně na oba vodu příjemně teplé vody.
"Otoč se." Vyzve Rena a začne mu jemně mýt vlasy. Ruduvlásek zavrní a Loz se pousměje.
Když jsou vlasy hotové, nanese Loz na houbičku trochu sprchového gelu a začne tekutinu roztírat své drahé polovičce po zádech, Reno se k němu otočí, ze svého těla sejme trochu pěny a rozetře ji své lásce po hrudi.
"Lozi? Můžu se tě na něco zeptat?"
"Samozřejmě, co bys rád?"
"Jak jsi věděl kde jsem?"
"Podle lokalizátoru."
"To mi budeš muset vysvětlit, podle jakého lokalizátoru, tos mi dal štěnici, nebo co?"
"Ha ha ha, ne. Vzpomínáš jak jsem tě střelil tou podivnou zbraní přímo do hrudi a pak ses probral v nemocnici?"
"No?"
"Nebyla to zbraň jako taková, byla v tom taková zvláštní tekutina. Vyrobil jsem to sám. Ta tekutina se smísila s tvou krví a teď ti koluje v žilách. Díky této věcičce jsem tě měl od té doby pod neustálým dohledem. Nebylo to, že bych tě chtěl špehovat, nebo tak něco, i když nepopírám, že jsem to párkrát nedělal. Spíš jsem o tebe už v dobu našeho posledního opravdového souboje měl strach a tak jsem ti nastřelil tuhle mršku a donesl tě k Tifiným dveřím. Mám přístroj, který dokáže tu tekutinu zachytit jako třeba mobil nebo vysílačku. Věděl jsem, kdy jsi třeba doma, nebo kdy jsi se Shinrou." Trochu se zamračí.
"Nemrač se, nesluší ti to." Oba se rozesmáli. "To už je lepší. Jsi moc krásný, když se usmíváš." Zašeptá Reno, Loz lehce zrudne a vtáhne si zrzka do náruče.
"Víš, že mě strašně vzrušuješ?"
"Nápodobně."
Reno se opře o chladnou stěnu a Loz ho začne jemně, ale toužebně líbat na hrudi. Vezme mezi rty jednu jeho bradavku a slabě skousne. Z rudovláskových úst se ozve sténání. Loze to ještě víc vzruší a druhá ruka zabloudí k agentovu klínu, o který se jen párkrát otře a poputuje dál až k malému vstupu do mužova těla.
"Aaah!" Reno zasténá, když v sobě ucítí první prst, po chvíli druhý a třetí. "Lozi, udělej to. Já-hrozně moc tě chci." Loze to chvilku překvapí, pak se ale pousměje a otočí svého přítele tváří ke stěně. Jednou rukou si ho přidružuje za bok a druhou hladí milence po hrudi a krku. Nasměruje svůj úd a pomalu do zrzka pronikne. "Au" zaskučí tiše Reno, ale pak sám přirazí svou pánví k tělu za sebou.
Ruka se z hrudi přesune k rudovláskovým ústům a prsty vyzývají jazyk ke hrám.
Celým bytem se nesou slastné vzdechy, zakončené hlasitým výkřikem uvolnění.
Když voda z obou mužů smyje i poslední zbytky jejich milováni, zhroutí se Reno zcela bezstarostně Lozovi zpět do náruče, nechá se osušit a odnést zpět do postele.
Ve vzájemném obětí obě osoby usínají s úsměvem na rtech.
"Cloude?"
"Oh, ahoj Rude."
"Pojď sem, něco ti řeknu." Mladík k němu s napětím přistoupí a nastaví ucho.
"Miluji tě." Zašeptá agent a následně políbí bývalého solidera na tvář, ten naň překvapeně pohlédne, načež se mu vrhne kolem krku.

Shion pozve na večeři onoho mladého solidera, se kterým se potkal před presidentovou kanceláří.

Co se Rufuse Shinry týče, musel si přiznat, že to co cítí ke svému bodyguardovi není láska, ale pouze touha. A že si hold bude muset najít na hraní někoho jiného.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám tato povídka?

Super 63.6% (14)
Celkem dobrý 18.2% (4)
Znám lepší 9.1% (2)
Nic moc 0% (0)
Hrůza 9.1% (2)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.