Jak to bylo po porážce Sephirota - část 3(konec)

24. srpna 2015 v 2:01 | Shiruba |  Final fantasy (Yaoi)
Rude si zase lehl a snažil se usnout. Hodinu se jen tak převaloval se zavřenýma očima. Když se mu konečně podařilo alespoň trochu ponořit do říše snů, viděl opět tu zrůdu, znovu cítil jak se kolem něj stahují chapadla a pak výstřely, let vzduchem, čísi náruč a pak, Yazoova tvář. V té chvíli mu vyvstala vzpomínka na chvíli, kdy zjistil, že Lery je Yazoo.
V té chvíli se naprosto propocený a zmatený probudil. Chvíli se rozdýchával, pak vstal a pár minut přecházel po pokoji. Poté se zastavil u okna a chvíli se díval ven, pohlédl zpět a dveře a zase z okna.
Nakonec vzal své sako, do teď přehozené přes židli a sluneční brýle z nočního stolku a vyskočil z okna.
Před domem vzal čísi motorku a odjel z města.
Dojel do Tajných zahrad, rychle seskočil z motocyklu a běžel k vodopádu.
"Yazoo? Yazoo! Já vím, že tu někde jsi! Prosím tě vylez! Nechci s tebou bojovat, jen s tebou mluvit!"
"Ahoj Rude." stříbrnovlasý muž pomalu vyšel zpoza vodopádu a pomalým krokem se přiblížil k agentovi. Měl půlku tváře ošklivě popálenou, ale zdálo se, že se mu to jednou uzdraví. "Co potřebuješ?" mluvil tiše a skoro až zoufale.
"Chtěl jsem hlavně vědět, zda jsi naživu."
"Proč?"
"Nevím sice, proč jsi se vydával za Leryho, ale vím, že jsi mi zachránil život. Navíc, kdybys mě chtěl zabít, udělal bys to už dávno. Proč to všechno děláš?"
Stříbrnovláskovi začaly téct po tvářích slzy.
"Proč? Pořád to nevíš Rude?"
Bodyguarda píchlo u srdce. Přistoupil k mladíkovi a setřel těch pár zbloudilých slziček. Poté jej objal. Yazoo se rozechvěl a obětí opětoval. Pak se podíval na svého idola a zašeptal: "Protože tě miluji." Rude překvapením oněměl. Čekal všechno, jen ne tohle. Poodstoupil a sklonil hlavu.
"Jestli je tohle fór, tak špatnej. Proč to říkáš?"
"Myslím to vážně Rude, prosím věř mi. Vždycky jsem vůči tobě cítil jisté sympatie, proto jsem taky bojoval radši s tím tvým praštěným kámošem. Pak ty sympatie tak nějak vzrostly. Když se Kadaj spojil s proudem života a Loz umřel. Žil jsem jen díky tobě. Sledoval jsem tě když jsi sem chodil a sledoval jsem tě později i ve městě. Chtěl jsem si být jist, že jsi v pohodě. Všechno mi vycházelo jak jsem chtěl, dokud to ten zrzek všechno nezkazil. Delší dobu jsem se pak schovával a vyhýbal se ti, ale to jsi asi postřehl. Pak jsem to nevydržel a šel jsem tě hledat. Tvou polohu jsem trochu vybušil z Rufuse, ale neboj je v pořádku. Teď jsem celkem rád, že jsem to udělal. Sice si myslím, že by tě zachránili, ale i tak. Nemusíš mi věřit, ale myslíš, že bych riskoval život pro někoho, kdo pro mě nic neznamená?"
"Díky, věřím ti. Vlastně i ty pro mě hodně znamenáš, víš? Ale zda opětuji tvé city ti říct nemohu." Yazoo se rozzářil a skočil agentovi kolem krku, ten se zapotácel a také se usmál. Srdce mu poskočilo radostí, že je vše zase v pořádku a hlavně že on je v pořádku. Pohladil ho po stříbrných vlasech a nevědomky políbil na krk. "Co kdybych tu dneska přenocoval? S tebou." navrhl muž, když se od sebe odtáhli. Pak si uvědomil, že Yazoo už nemá kočičí oči. Měl je stále zelené, ale už byli normální. "Jak to že máš normální oči?"
"Nevím, myslím, že to způsobil ten výbuch. Asi mě to nějakým podivným způsobem zbavilo buněk Yenovy." pokrčil rameny

Dobu si jen tak povídaly. Když padl večer, zavedl Yazoo Ruda do svého malého obydlí za vodopádem.
"Uau a já si říkal, co v té jeskyni asi je. Tak odsud jsi mě sledoval?"
"No, taky občas, ale většinou jsem byl na nejbližším stromě, nebo když ses koupal tak-tak jsem byl nahoře nad vodopádem."
"Aha." Rude lehce zrudl, sundal si brýle a prohlížel si zařízení jeskyně. Po chvíli si sundal i sako a povolil kravatu.
Stříbrnovlasý naprázdno polknul a opatrně se přiblížil k druhé osobě. Natáhl ruku a pohladil ji po zádech. Agent se otočil a pohladil svého zelenookého přítele po tváři.
Chvíli se na sebe jen tak dívali a čekali, kdo udělá první krok. Nakonec to byl právě Rude, kdo políbil postavu před sebou jako první. Ta mu okamžitě začala odpovídat a obmotala své ruce kolem jeho krku.
Chvíli setrvali v obětí za prozkoumávání úst toho druhého. Ovšem pouze do doby, než Rude rozdělal Yazoovi plášť a pomalu mu jej stáhnul. Pak následovala košile tmavookého muže a triko stříbrnovlasého, kvůli čemuž museli své rty na malou chvíli rozpojit.
Bodyguard byl jemnější a citlivější než v mladíkových snech. Položil svého milence na postel a velice opatrně mu sundával zbytky oblečení a sám se s patrně menší opatrností svlékal.
Když ani jednomu z nich nezakrýval tělo sebemenší kousek oblečení, začal Rude líbat Yazooa na krku a pomalu postupoval níž. Dlouhovlasý u toho slastně vzdychal a hladil svou lásku po zádech a šíji. Agent se zastavil na bradavce a začal ji jemně žmoulat mezi rty. Zelenoočko hlasitě zasténal slastí.
Po delší době se jedna mužova ruka pomalu přesunula na mladíkovo přirození a začalo jemně třít.
Jeskyní se ozvala další hlasitá odezva vášně.
Rude se přestal zaobírat bradavkou, přesunul se zpět na milencova ústa a začal je plenit svým jazykem.
Chvíli se jen tak mazlili, dokud černooký nenaznačil stříbrnovlasému aby se otočil na čtyři. Yazoo uposlechl, pomalu se převrátil na břicho a nazdvihl pouze pánev.
Agent toho hned využil a sklonil hlavu k zdviženému pozadí. Nejprve ho jemně pohladil a políbil na jemnou kůži, pak se přesunul k malému otvoru a lehce jej olízl. Tělo před ním se zachvělo a ozvalo se tiché zaskučení, nebo možná spíš kňučivé zavzdychání.
Rude přidal na tlaku a svým jazykem maličko pronikl do vstupu do křehkého těla, tentokrát bylo zakňučení značně hlasitější.
Jazyk nahradil prst a tentokrát se Yazoo kousnul do rtu a prsty zabořil do polštáře. Druhý muž se k němu naklonil a políbil na lopatku. Pomalu přidal druhý prst a jemnými slovy se snažil utišit svého přítele, kterému vhrkly do očí slzy. Prsty se od sebe začaly pomalu roztahovat.
"Udělej to Rude."
"Nechci ti ublížit, maličký." Rude Yzooa pohladil po vlasech a ten se lehce usmál nad jeho starostí.
"Přesto to udělej, prosím."
Agent tedy poslechl a pomalu přitlačil svým údem na malý otvůrek. Stříbrnovlasý se prohnul v zádech a vykřikl bolestí.
Když byl v něm celý, počkal, aby si mohl zvyknout a hladil ho při tom po hrudi. Když se mu zdálo, že už je to dobré, pohnul se a začal vcelku pomalu přirážet. Oba začali vydávat slastné steny.
Když už se Rude blížil k vrcholu, vzal do ruky i penis milence a začal ho rychlými pohyby hladit, stejně tak zrychlil i tempo přírazů.
Vytoužený vrchol ohlásil hlasitý výkřik od obou osob.
Černooký si lehl vedle svého maličkého a objal ho, ten se mu schoulil do náruče.
Ještě než se Yazoo odebral úplně do říše snů, pousmál se a pomyslel si, že jeho hříšné sny na skutečnost ani náhodou nemají.
"Miluji tě, Yazoo." zašeptal už za polospánku Rude.

"Miluji tě, Rude." opětoval stříbrnovlásek a oba se ponořili do tvrdého, uvolňujícího spánku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám tato povídka?

Super 63.6% (14)
Celkem dobrý 18.2% (4)
Znám lepší 9.1% (2)
Nic moc 0% (0)
Hrůza 9.1% (2)

Komentáře

1 Ki Ki | E-mail | Web | 26. srpna 2015 v 12:33 | Reagovat

Konec? Já se ještě chtěla dozvědět, jak by na ty dva reagoval Reno! xD
Povídka se mi jinak líbila, nejlepší ale byla první část, když byl Yazoo na vodopádu...

2 shiruba shiruba | 26. srpna 2015 v 15:49 | Reagovat

[1]: Jsem ráda, že se povídka líbila a že sem stále chodíš. Možná udělám k této povídce pokračování, :-D protože mě k tomu kope i sestra :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.